ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2014-12-15


ŚWIETLICE SEZONOWE ZAPRASZAJĄ

Zapraszamy do odwiedzania świetlic wiejskich działających od  grudnia 2014 r. w weekendowe wieczory na terenie Gminy Szczurowa.


Godziny otwarcia dostępne są
  w zakładce ,,Świetlice sezonowe"


Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej zaprasza dzieci i młodzież do korzystania z oferty przygotowanej na czas zimowych wieczorów. Każda osoba korzystająca z świetlic ma możliwość zagrania w bilarda, pinponga, darta, szachy czy też w gry planszowe.

 


 


 


 


 


Świetlice oprócz tego że stanowią miejsce spotkań młodych osób mają również charakter dydaktyczno-wychowaczy, stają się miejscem spotkań oraz też służą lokalnej społeczności do organizowania różnych form spędzenia wolnego czasu.

Udostępniąjąc świetlice sezonowe w okresie zimowym Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej  nie zapomniało też o aktywnie funkcjonujących na terenie gminy Szczurowa stowarzyszeniach, niezrzeszonych grupach, kołach gospodyń wiejskich, klubach seniorach w których jest możliowść przeprowadzenia warsztatów oraz spotkań organizacyjno-integracyjnych. 


 


 

 

Źródło /GCKCziS Szczurowa/
<<< wstecz


Styczeń 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019