Slider

Przedstawiamy Państwu wyniki II. edycji międzygminnego konkursu recytatorskiego poezji sybirackiej “My z tej samej Ojczyzny…”.
Równocześnie, w imieniu wszystkich organizatorów tj. Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zaborowie, Klubu Historycznego Contra Spem Spero oraz Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczniom oraz nauczycielom za  liczny udział w konkursie oraz pracę włożoną w przygotowanie wierszy.

Dziękujemy również Panu Zbigniewowi Moskalowi – Wójtowi Gminy Szczurowa za objęcie całego wydarzenia honorowym patronatem oraz wsparcie udzielone w związku z organizacją konkursu, którego celem jest krzewienie pamięci o Kresach, Sybirakach oraz zbrodni katyńskiej.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcą, wyróżnionym oraz tegorocznym uczestnikom!

GCKCiS Szczurowa

03 Maj 2021