ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2014-02-14


Dzieci i młodzież z wizytą w PSP w Brzesku

W dniu 13.02.2014 roku dzieci i młodzież wraz z pracownikiem Fili Gminnej Biblioteki w Woli Przemykowskiej uczestniczyli w spotkaniu ze Strażakami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku.

W trakcie spotkania przedstawiono główne zadania realizowane przez PSP oraz pokazano i omówiono sprzęt będący na wyposażeniu tutejszej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Uczestnicy zapoznali się z umiejętnością odpowiedniego zachowania podczas pożaru i innych zagrożeń, wzbogacili wiadomości na temat ochrony przeciwpożarowej, zapoznali się z pracą strażaka. Otrzymali również informację jak można zostać funkcjonariuszem PSP.

 
 

 
 


 


 


 


Spotkania tego typu mają na celu zapoznanie dzieci i  młodzieży z codzienną służbą strażaka oraz poszerzenie wiedzy w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.


 

 
 


 


Serdeczne podziękowania kieruję dla kierownictwa Komendy Powiatowej PSP oraz pracownikom, którzy w sposób rzetelny i zrozumiały przekazali informację dzieciom i młodzieży z naszej miejscowości. Dziękuję również druhom OSP Natków za zorganizowanie wyjazdu a firmie Solak Bus za udostępnienie transportu.

 
 
  Źródło  /Joanna Gwóźdź, filia GBP Wola Przemykowska/
<<< wstecz


Styczeń 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019