ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2013-12-12


Rozdanie nagród konkursu literackiego

6 grudnia 2013 r. w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu literackiego pt. ,,Myśli słowem pisane”. Konkurs podzielony został na dwie kategorie:
• kat. I – do 18 lat - opowiadanie
• kat. II –powyżej 18 lat - felieton

Zadaniem uczestników było napisanie opowiadania oraz felietonu zawierającego min. 35 zdań. Temat prac dowolny. W konkursie wzięło udział dziesięć osób w kat. do 18 lat. Dnia 4 grudnia 2013 r. odbyło się posiedzenie Jury w składzie:
1.Teresa Klamka - Z-ca Dyrektora GCKCziS
2.Anna Gdowska - Bibliotekarz GBP w Szczurowej
3.Elżbieta Solak – Instruktor GCKCziS / organizator konkursu

Po długich i burzliwych naradach komisja konkursowa wybrała prace, które wyróżniały się niesamowitą wyobraźnią oraz ogromnym talentem . Laureatami zostali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Szczurowej, którzy przybyli na uroczystość z Panią Dyrektor Aliną Oleksy.

I MIEJSCE: Julia Krystkowska ,,Marzenia Jadwigi”
II MIEJSCE: Bartłomiej Cholewicki ,,Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia”
III MIEJSCE: Szymon Łoboda ,,Staś i jego marzenia”


 


 


 


 


Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci książek oraz słowników języka polskiego. Pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni za udział oraz zaangażowanie w inicjatywę kulturalną organizowaną przez Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej. Celem tworzonej inicjatywy było rozwijanie zdolności literackich oraz doskonalenie twórczego posługiwania się słowem.

 


Za pomoc okazaną przy organizacji konkursu oraz wsparcie finansowe zakupu nagród dla laureatów serdeczne podziękowania kierujemy do Urzędu Gminy Szczurowa oraz Nadwiślańskiej Grupy Działania E.O. Cenoma.

 

Źródło /GCKCziS Szczurowa/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019