ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2013-08-05


Szkolenia z psychologiem w Ochotniczej Straży Pożarnej w Górce

 

W ramach projektu
"Ochotniczo ale profesjonalnie. Szkolenia dla strażaków ochotników z gminy Szczurowa"


3 sierpnia 2013 r. w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Górce odbyły się kolejne warsztaty z zakresu profesjonalnego udzielania wsparcia psychologicznego poszkodowanym podczas akcji ratunkowych oraz jak radzić sobie ze stresem związanym z udziałem w działaniach ratowniczych.


 


 


Szkolenia prowadziła pani psycholog mgr Paulina Kozień ,która na co dzień pełni funkcję inspektora w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Krakowie. Warsztaty obejmowały podstawowe czynności jakie powinien wykonać strażak OSP w kontakcie z osobami które zostały poszkodowane na wypadek klęsk żywiołowych, czy też były uczestnikami wypadków komunikacyjnych. Kolejnym ważnym elementem warsztatów było jak radzić sobie ze stresem  podczas akcji ratowniczo-gaśniczych  oraz  jak w trudnych sytuacjach sprawnie prowadzić działania.

 

Źródło /OSP Górka/
<<< wstecz


Wrzesień 2019
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019