ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2013-10-03


Sobotnie popołudnie w filiarnej Bibliotece Publicznej w Uściu Solnym

W dniu 28 września 2013 r. w Sali Biblioteki w Uściu Solnym zorganizowane zostały zajęcia plastyczne dla dzieci. W trakcie spotkania uczestnicy mieli możliwość zapoznać się  z różnorodnością technik plastycznych, dowiedzieć się w jaki  jak powstają figurki z masy solnej,  jak trafnie dobierać kolory i tematy prac.
 


 


 

Podczas zajęć dzieci  wycinały wzory na stemplach z ziemniaków wykonując za ich pomocą piękne kolorowe rysunki i pejzaże. Z darów jesieni: kolorowych liści, kasztanów i żołędzi wykonały  jesienne  kompozycje. Taka forma pracy ma na celu stymulowanie dzieci  do twórczego działania rozbudzając w nich wyobraźnię plastyczną, doskonali zdolności manualne, uczy abstrakcyjnego myślenia i poczucia estetyki, rozwija kreatywność i spontaniczność oraz wzbogaca wyobraźnię i wrażliwość.
 


 


 


Wspólne spotkania w Bibliotece stają się zatem dla dzieci okazją do poznania nowych przyjaciół, integracji w grupie, wspólnej wymiany zdań i pomysłów.  Dają  możliwość łączenia wiedzy z zabawą, a co za tym idzie zdobywania nowych doświadczeń.


 

Źródło /Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Uściu Solnym,
Sylwia Gadowska/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019