ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2013-09-06


Obchody 74-tej rocznicy wybuchu II wojny światowej

Inauguracja roku szkolnego 2013/2014, połączona z obchodami 74-tej rocznicy wybuchu II wojny światowej, rozpoczęła się pod pomnikiem ofiar I i II wojny światowej w Szczurowej. Po wysłuchaniu Apelu Poległych i złożeniu kwiatów zebrani udali się na mszę św., a następnie do sali widowiskowej, gdzie po okolicznościowych przemówieniach młodzież gimnazjalna zaprezentowała część artystyczną o charakterze patriotycznym, pod hasłem: „Jak myśl sprzed lat, jak wspomnień ślad, wraca dziś pamięć o tych, których nie ma...”


 


 


 

Swoją obecnością na akademii zaszczycili nas Wójt Gminy Szczurowa Marian Zalewski, Przewodniczący Rady Gminy Kazimierz Tyrcha, Proboszcz parafii w Szczurowej ks. Wiesław Majka oraz przedstawiciele Koła Kombatantów, Rady Rodziców, Rady i Urzędu Gminy.
 


 


 


 

W programie artystycznym wzięli udział uczniowie klasy III C: Izabela Bylica, Beata Czesak, Daria Jaszczowska, Gabriela Worek, Jakub Kozdrój, Łukasz Barnacki, Mateusz Klich, Dawid Pawlik oraz Klaudia Kot z klasy III B.

Piosenkę Anny German wykonała Karolina Zając z klasy II A. Okolicznościowe transparenty przygotowała Patrycja Bąk zaś hasło Katarzyna Gwóźdź uczennice klasy III A. Nad całością czuwali nauczyciele: p. Józefa Borowiec-Ozorka, p. Małgorzata Koczwara i p. Michał Pastuch.


>> Zapraszamy do galerii zdjęć <<


Źródło
/UG Szczurowa/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019