ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2013-06-10


Zapraszamy na warsztaty ludowego rękodzieła i wykonywania strojów regionalnych


Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie zaprasza do udziału w cyklu warsztatów ludowego rękodzieła i wykonywania strojów regionalnych „DĄBART - z tradycją w nowoczesność" w ramach których zaplanowano zajęcia z zakresu: wikliniarstwa (przy użyciu tzw. wikliny ekologicznej - papierowej pozyskiwanej z makulatury), koronkarstwa, robótek ręcznych, wykonywania kwiatów z bibuły oraz ozdób okolicznościowych, jednak największa ilość warsztatów zostanie poświęcona technikom szycia i zdobienia strojów regionalnych damskich i męskich.  Zajęcia warsztatowe będą realizowane w okresie od czerwca do grudnia 2013r. Udział w zajęciach jest nieodpłatny i ogólnodostępny dla dorosłych mieszkańców obszaru Nadwiślańskiej Grupy Działania E.O. Cenoma. Nabór uczestników warsztatów realizowanych w ramach Projektu zostanie przeprowadzony w okresie od 18 do 20 czerwca 2013r. Ilość uczestników ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Dokumenty do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy
Regulamin Rekrutacyjny


 

 

Źródło /GCKCziS Rzezawa/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019