ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2013-02-25


Realizacja projektu "Z komputerem za pan brat .... "

 


Projekt współfinansowany
ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Projektu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Od października 2012 r. Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej realizuje półroczny projekt z zakresu obsługi komputera i internetu dla zaawansowanych. Kurs komputerowy rozpoczął się w  listopadzie i potrwa do  końca kwietnia 2013 r. Nabór uczestników do realizowanego projektu został przeprowadzony w październiku 2012 r. na drodze upublicznienia informacji o planowanych kursach przez plakaty, ulotki, informacje prasowe i internetowe. W ramach projektu utworzono pięć grup dziesięcioosobowych, z każdą z  tych grup prowadzone  są szkolenie raz w tygodniu. Należą do nich osoby pomiędzy 25. a 64. rokiem życia, zamieszkujące gminę Szczurowa, pracujące lub bezrobotne, które posiadają podstawową znajomość obsługi komputera i poruszania się w sieci internetowej. Zakres kursu komputerowego obejmuje zagadnienia z obsługi komputera w systemie Windows, pakietu Microsoft Office, posługiwania się narzędziami internetowymi (przeglądarki, wyszukiwarki, poczta elektroniczna). Trzygodzinne co tygodniowe spotkania w Centrum Kształcenia cieszą się wysoką frekwencją. Obecnie trwa ostatnia część projektu dotycząca obsługi narzędzi internetowych, po której zostanie przeprowadzony test sprawdzający i kursanci otrzymają certyfikaty.

Projekt: „Z komputerem za pan brat – kursy komputerowe II stopnia dla zaawansowanych” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Instytucją wdrażającą  jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

 

Źródło /GCKCziS Szczurowa/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019