ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2013-02-13


Dzień Babci i Dziadka spotkanie intergacyjne w Szczurowej

Dnia 8 lutego 2013r. w hali sportowej w Szczurowej miało miejsce spotkanie Seniorów zorganizowane przez Szkołę Podstawową. Uczestniczyli w nim Babcie, Dziadkowie uczniów z klas 0 – 3, a także Seniorzy z całej miejscowości oraz zaproszeni goście. Wszystkich zgromadzonych powitała pani dyrektor Alina Oleksy, zapraszając na program artystyczny w wykonaniu uczniów klas 0 -3 oraz składając serdeczne życzenia. Również moc gorących życzeń. złożył wszystkim Seniorom obecny na spotkaniu pan wójt Marian Zalewski.


 

Uczniowie z klas 0 – 3 wdzięczność kochanym Babciom i Dziadkom wyrazili w piosenkach, wierszach i życzeniach płynących z ich dziecięcych serc. W swym występie ukazały również wiele zalet Babci i Dziadka i na koniec wręczyli im laurki. Program artystyczny i dekoracje przygotowały: Bożena Łuciów, Dorota Gargul, Aneta Szot, Elżbieta Grzesik - Oleksyk i Małgorzata Strąg.
 


 

Dalszą część spotkania uświetniły występy: zespołu folklorystycznego „Kukułeczka”, działającego przy Szkole Podstawowej w Szczurowej pod kierownictwem Vitaliny Pastuch, Orkiestry - Szkółki Muzykowania Ludowego „Pastuszkowe Granie”,kapeli i Zespołu mRegionalnego „Scurosko Magierecka” pod kierownictwem państwa Vitaliny i Michała Pastuch, choreografa Andrzeja Urbana.
 


  Słodki poczęstunek zapewniła Rada Rodziców.

 

Źródło /UG Szczurowa/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019