ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2019-09-25


Jazzowo zagrali w Dworze w Dołędze

W przepięknej scenografii Dworu w Dołędze oraz zgromadzonej publiczności  pod nazwą „Przybywaj kto może, zgiełk we dworze” w dniu 13 września miał miejsce Koncert Jazzowy w wykonaniu  WMM Trio. W czasie koncertu można było usłyszeć  znane standardy światowego jazzu. Pragniemy przypomnieć  że  WMM Trio to pasjonaci  jazzowi którzy tworzą: Weronika Kukla (wokal), Michał Kołodziej (kontrabas) i Miłosz Potoczny (gitara).

Wśród zaproszonych mieszkańców oraz  gości  swoją  obecnością zaszczycili:  Pan Wójt Gminy Szczurowa Zbigniew Moskal wraz z małżonką, Przewodniczący Rady Gminy Pan Marek Biernat, Sekretarz Gminy Szczurowa Pani Maria Kądziąłka oraz Dyr. Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej Pan Szymon Witek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Przybyła publiczność  do godzin wieczornych  z entuzjazmem wsłuchiwała się w znane melodie jazzu  nagradzając przy tym wykonawców gromkimi brawami.

Organizatorem wydarzenia było Muzeum  Okręgowe w Tarnowie - Dwór w Dołędze, a współorganizatorem Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej.

 

Źródło /GCKCziS Szczurowa
<<< wstecz


Lipiec 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019