ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2019-06-06


Na straży bezpieczeństwa

Ochotnicza Straż Pożarna w Górce rozpoczyna realizację projektu „Na straży bezpieczeństwa”, który jest skierowany do strażaków ochotników z terenu powiatu brzeskiego. W ramach realizacji zadania odbędzie się cykl szkoleń, w skład którego wejdą:
1.Szkolenia z zakresu przeprowadzania działań poszukiwawczo-ratowniczych.
2.Szkolenia z zakresu ratownictwa medycznego.
3.Ćwiczenia praktyczne i pogadanki w szkołach podstawowych i przedszkolach dotyczące udzielania pierwszej pomocy oraz zasad zachowania się w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia.

Celem ogólnym zadania jest podniesienie kwalifikacji członków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu brzeskiego prowadzące do zwiększenia skuteczności i sprawności podejmowanych przez nich działań ratowniczych.

Udział w projekcie pozwoli nabyć umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji w sytuacjach ekstremalnych oraz kierowania ludźmi i współpracy w zespole podczas działań ratowniczych. Ponadto, zadania realizowane w projekcie przyczynią się do wzrostu świadomości i umiejętności wśród uczniów dzięki przeprowadzonym ćwiczeniom i pogadankom.


Zadanie publiczne pn. „Na straży bezpieczeństwa” jest współfinansowane przez Powiat Brzeski.Koordynator projektu
Piotr Mikuś
<<< wstecz


Lipiec 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019