ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2019-05-08


Święto Konstytucji 3-Maja oraz Dzień Strażaka w Szczurowej

Uroczyście mieszkańcy Gminy Szczurowa obchodzili 228. Rocznicę uchwalenia Konstytucji  3 Maja oraz Dzień Świętego Floriana patrona strażaków. Uroczystości rozpoczęto Mszą Świętą w intencji Ojczyzny oraz strażaków i ich rodzin, którą celebrował proboszcz Parafii św. Bartłomieja Apostoła w Szczurowej ks. Wiesław Majka. Wzięło w niej udział wielu mieszkańców gminy Szczurowa, jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych ze Szczurowej, Górki, Rylowej i Rajska, przedstawiciele samorządu gminnego na czele z Wójtem Zbigniewem Moskalem, radnymi Gminy Szczurowa oraz Komendantem Gminnym OSP w Szczurowej Piotrem Mikusiem. 
 
Po Mszy Świętej poczty sztandarowe, strażacy oraz uczestnicy uroczystości wspólnie przemaszerowali pod pomnik Ofiar I i II Wojny Światowej, znajdujący się w centrum Szczurowej, gdzie odbył się uroczysty koncert Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczurowej. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

UG Szczurowa<<< wstecz


Lipiec 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019