ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2018-11-27


Dzień pluszowego misia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Szczurowej

Pluszowy miś od 116  lat jest jedną z ulubionych maskotek dzieci  oraz wielu dorosłych. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo:
 

„czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś !

 

Gminna Biblioteka w Szczurowej, już kolejny raz świętowała ten dzień z przedszkolakami, które wraz z Panią Anetą Szot uczestniczyły w dwugodzinnym bloku zajęć poświęconemu temu dniowi. Na początku spotkania dzieci zaprezentowały  swoje maskotki, nadały imię Misiowi maskotce biblioteki – Krzyś. Kolejno  słuchały czytanych bajek o misiach w interpretacji Pani Anny Gdowskiej i brały udział w licznych zgadywankach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Drugą część spotkania poświęcono na konkursy sprawnościowe, kolorowanie obrazków, szereg gier i zabaw rozwijających spostrzegawczość, logiczne myślenie przygotowanych przez Panią Teresę Klamkę, w których ku radości dzieci, udział brali również opiekunowie i organizatorzy spotkania.

 

 

 

 

 

 

 


Na zakończenie przedszkolaki podziękowały za mile spędzony czas, zaśpiewały piosenki o misiach i zapowiedziały się  z kolejnymi wizytami. Podczas spotkania dzieci otrzymały słodycze i drobne upominki.

W imieniu GBP w Szczurowej serdeczne podziękowania składamy na ręce pracowników GCKCziS  w Szczurowej za pomoc: Pani Elżbiety Solak za wykonanie dokumentacji fotograficznej ze spotkania oraz Panu Krzysztofowi Wolszy za przygotowanie scenografii – Misia.Źródło: Teresa Klamka – kierownik GBP w Szczurowej
<<< wstecz


Lipiec 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019