ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2018-10-16


Współpraca z programem "mojaWieś"

W ostatni wtorek września, Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej zorganizowało spotkanie członków Kół Gospodyń Wiejskich z przedstawicielem programu „mojaWieś”, Panem Waldemarem Pieczarą. Podczas spotkania Panie miały możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące rejestracji działalności KGW, a także poznały korzyści jakie wynikają ze współpracy z programem ,,mojaWieś”.

 
 

 

 

 


Program „mojaWieś” powstał z myślą o mieszkańcach małych miejscowości. Celem programu jest promocja i wsparcie polskiej wsi. Edukacja, integracja i rozwój to główne zadania, jakie stawiają sobie twórcy gazety oraz portalu. Kwartalnik „mojaWieś” skierowany jest do mieszkańców obszarów wiejskich z całej Polski. Relacjonowane są w nim najważniejsze wydarzenia regionalne oraz działalność lokalnych społeczności. Wspólnie z czytelnikami kultywują polską tradycję i kulturę. Poruszają tematy bliskie każdemu mieszkańcowi polskiej wsi.

 

 

 

 
Portal www.mojaWieś.pl to medium zrzeszające społeczność wiejską, (a w szczególności społeczników i Koła Gospodyń Wiejskich, pielęgnujących polską tradycję), dzięki któremu możecie podglądać, co dzieje się w kołach na terenie całej Polski i promować swoje małe ojczyzny. Kwartalnik i portal to Wasze media, w nich oddajemy Wam głos
- czytamy na stronie portalu.

 

 

 


2 października odbyło się kolejne spotkanie w ramach współpracy z programem ,,mojaWieś”. Pan Waldemar Pieczara, przedstawił partnerów programu: firmę EuCO Europejskie Centrum Odszkodowań, która wyjaśniła na czym tak naprawdę polegają odszkodowania i co nam się należy z tego tytułu. EuCo specjalizuje się w uzyskiwaniu świadczeń m.in. w przypadkach takich, jak: wypadki komunikacyjne, wypadki na roli, wypadki weterynaryjne, szkody rzeczowe oraz poślizgnięcia. Firma zaoferowała nieodpłatną pomoc członkom KGW oraz priorytetowy tryb obsługi każdej zgłoszonej sprawy. Nowy Partner Programu „mojaWieś” to lider na polskim rynku w odzyskiwaniu należnych świadczeń z tytułu OC sprawcy.

 

 

 


Elżbieta Solak, GCKCziS Szczurowa
<<< wstecz


Lipiec 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019