ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2018-02-01


Święto Seniorów we Wrzępi

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery jest  obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. 20 stycznia 2018r. przybyli do przedszkola nasi najukochańszy dziadkowie i babcie. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na ciepłe danie, każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowane przez rodziców ciepłe danie.
 
 
 
 
 
 
 
 
Dopełnieniem uroczystego spotkania była zabawa karnawałowa dla dzieci. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach z chustą animacyjną oraz tańcach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości wychowankom.
 
 
 
 
 

 

 
Oddział przedszkolny we Wrzępi<<< wstecz


Lipiec 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019