Zaproszenie na cykl zajęć i spotkań w ramach realizowanego projektu

Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej, Gminna Biblioteka Publiczna w Szczurowej serdecznie zapraszają dzieci w wieku szkolnym na cykl zajęć i spotkań w ramach realizowanego zadania: „Przez zabawę do poznania książki-prowadzenie zajęć czytelniczo manualnych dla dzieci i młodzieży.” W ramach programu PARTNERSTWO DLA KSIĄŻKI 2021.
W ofercie proponujemy zajęcia warsztatowe promujące czytelnictwo, zajęcia plastyczne i manualne, wycieczki do nowoczesnych bibliotek w Brzesku i Krakowie, spotkania z lokalnymi twórcami ludowymi, spotkania autorskie z autorami literatury dziecięcej i młodzieżowej.
Osoby chętne proszone są o zgłoszenie się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Szczurowej osobiście, lub telefonicznie pod nr tel: 14 671 44 46 w godzinach pracy Biblioteki.
UWAGA! Ilość miejsc ograniczona!

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

GCKCziS Szczurowa

05 kwi 2024

Wieczór dla Jana Pawła II