Zapraszamy na Piknik Lotniczy do Strzelec Małych

Pokazy lotnicze, statyczna wystawa statków powietrznych, samochodów zabytkowych i motocykli, namioty promocyjne Małopolskiego Kluby Paralotniowego, modelarzy oraz jednostek wojskowych, służby więziennej i policji, a także muzyczne akcenty… to i wiele innych atrakcji będzie czekać na gości podczas Pikniku Lotniczego, który odbędzie się 2 lipca na Lądowisku w Strzelcach Małych. Początek imprezy o godzinie 13:00.

Podczas pikniku na strzeleckim niebie swoje umiejętności zaprezentują doskonali piloci, a o muzyczną oprawę na piknikowej scenie zadbają:  zespół Janik&Szymula DUO, zespół Do Not Ask, oraz gwiazda wieczoru Filharmonia Futura „Rock of Poland”. Wydarzenie zakończy  zabawa taneczna z DJ NETTO.

Dla najmłodszych przygotowano strefę zabaw, oraz  wesołe miasteczko. Całość dopełni bogata oferta gastronomiczna.

Na wydarzenie zapraszają: Gmina Szczurowa oraz Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Zbigniew Moskal Wójt Gminy Szczurowa.

Zapraszamy wszystkich! Wstęp wolny!