Zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach projektu "Usłyszeć szeroko otwartymi oczami"

Drodzy rodzice, dzieci i młodzież,
zapraszamy na pierwsze spotkanie po przerwie wakacyjnej, członków chóru, jak i wszystkie chętne osoby, które chciałyby wziąć udział w warsztatach muzycznych.
Przez najbliższe 2 miesiące zajęcia wokalne będą prowadzone w ramach projektu “Usłyszeć szeroko otwartymi oczami” dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu ” Kultura Dostępna”. Oprócz zajęć wokalnych, prowadzone będą również zajęcia z języka migowego, podczas których uczestnicy projektu będą uczyć się śpiewać hymn polski w języku migowym. Końcem września, dzieci i młodzież wraz z seniorami, przygotują koncert patriotyczny poświęcony Józefowi Wybickiemu, a w październiku pojedziemy do Filharmonii w Krakowie.

Spotkanie organizacyjne oraz zajęcia wokalne, już w najbliższą środę o godz. 15:00 w budynku GCK, a zajęcia z “migania” w czwartek o godz. 16:00.
Zapraszamy!