Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku szkolnym do wzięcia udziału w projekcie online "Sieć na kulturę w podregionie tarnowskim"

Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej, bierze udział w projekcie “Sieć na kulturę w podregionie tarnowskim”, którego beneficjentem jest Fundacja Wspierania Zrównoważonego Rozwoju. W ramach projektu zostaną przeprowadzone bezpłatne szkolenia on-line PROJEKTOWANIE GRAFICZNE Z WYKORZYSTANIEM APLIKACJI CYFROWYCH.

W szkoleniach mogą wziąć udział dzieci i młodzież, w podziale na dwie grupy wiekowe:
10-14 lat oraz 15-18 lat.

Podczas szkolenia zostaną omówione możliwości pozyskiwania grafik i zdjęć oraz wykorzystania ich w różnych projektach.  Zostaną przedstawione i omówione dostępne narzędzia do obróbki graficznej i tworzenia projektów. Uczestnicy zdobędą umiejętności związane z zasadami projektowania wizualnego.

Zajęcia będą odbywały się od 19 kwietnia br.

Zainteresowanych udziałem w zajęciach zapraszamy
do kontaktu z GCKCziS w Szczurowej
(tel. 14 671-40-50, e-mail: [email protected]),
zapisy przyjmujemy do 12 kwietnia 2021 r.

Ilość miejsc ograniczona!

Dokumenty do pobrania:
– Deklaracja – uczestnik poniżej 13 r.ż.
– Uczestnik poniżej 13 r.ż. oświadczenie
– Deklaracja – uczestnik powyżej 13 r.ż.
– Uczestnik powyżej 13 r.ż. oświadczenie