Zapraszamy do GCK na jesienną ofertę zajęć

Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej serdecznie zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą programową na jesień 2024! W planie mamy różnorodne zajęcia, w tym:
🔵 zajęcia taneczne,
🔵 zajęcia sportowe,
🔵 zajęcia chóru ,
🔵 warsztaty plastyczne,
🔵 warsztaty z Zespołem Folklorystycznym „Pojawianie” oraz Orkiestrą Dętą OSP Szczurowa,
🔵 naukę gry na gitarze.

Szczegółowe informacje na temat pierwszych spotkań oraz zapisy można uzyskać pod numerem 519 186 148.
Zapisy do 25 września ‼️‼️‼️
Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 26 września 2024 r. o godz.18:00 w budynku GCKCziS w Szczurowej. Do zobaczenia‼️

Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej zaprasza do udziału w zajęciach aerobiku dla młodzieży i dorosłych! Spotkania będą odbywać się w każdą środę o godz.19:30 w sali widowiskowej GCKCziS w Szczurowej.
Koszt uczestnictwa wynosi 60 zł miesięcznie, przy minimum 12 osobach w grupie.
Zapisy na zajęcia prowadzone są do 20 września. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt pod numerem tel.519 186 148.
Zachęcamy do aktywności fizycznej i wspólnej zabawy:)

Zapraszamy serdecznie na warsztaty szachowe, które są doskonałą okazją do rozwijania zdolności analitycznych oraz strategicznego myślenia❗️
Szczegóły organizacyjne:
🟠 Data spotkania organizacyjnego: 26 września 2024
🟠 Godzina: 18:00
🟠 Miejsce: GCKCziS w Szczurowej
Lekcje prowadzone będą przez doświadczonego zawodnika👍
💰Zajęcia są płatne, a koszt uzależniony jest od liczby uczestników.
Dlaczego warto wziąć udział?
👉Rozwiniesz myślenie strategiczne i taktyczne.
👉Nauczysz się koncentrować podczas rozwiązywania zadań szachowych.
👉Rozwiniesz swoją kreatywność, tworząc własne strategie na szachownicy.
👉Kształtujesz pozytywne cechy osobowości, ucząc się radzenia sobie z sukcesami i porażkami.
👉Zrozumiesz zasady fair play oraz sportowego zachowania.

Nie czekaj❗️ Zapisz się już teraz i dołącz do grona pasjonatów szachów. Czekamy na Ciebie❗️

27 wrz 2024

II Gminny Konkurs Recytatorski Józefa Gałuszki