Przejdź do treści
s1
s2
s3
s7
s8
s9
previous arrow
next arrow
Posłuchaj tego artykułu

Za nami Piknik Lotniczy!

W minioną niedzielę na strzeleckim lotnisku odbył się Piknik Lotniczy. Wydarzenie przyciągnęło tłumy osób, na które przez cały dzień czekały liczne atrakcje.

Na lotniczym wydarzeniu każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla fanów lotnictwa czekały podniebne pokazy, podczas których doświadczeni piloci zaprezentowali swoje umiejętności i wykonali widowiskowe akrobacje w powietrzu, tym samym dostarczając uczestnikom niezapomniane wrażenia. Na niebie można również było zobaczyć skoczków spadochronowych oraz pokaz Małopolskiej Grupy Paralotniowej.

Wydarzenie nie ograniczało się jednak tylko do pokazów lotniczych, a na uczestników czekało również wiele atrakcji na lądzie, w tym między innymi statyczna wystawa statków powietrznych. Tam każdy mógł z bliska zagłębić się w tajniki lotnictwa i z bliska zobaczyć maszyny unoszące się w powietrzu. Miłośnicy motoryzacji mogli natomiast podziwiać kolekcję zabytkowych pojazdów, które zachwycały swoim urokiem oraz motocykli Stowarzyszenia Road Rats Szczurowa.

Na strzeleckim lotnisku na uczestników czekały również stoiska przygotowane przez: Policję, Służbę Więzienną, Wojsko Polskie, oraz Lasy Państwowe.

W strefie dla najmłodszych przygotowano też mnóstwo atrakcji dla dzieci. Oprócz tego na lotnisku stanęło wesołe miasteczko, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Muzycznym akcentem wydarzenia był występ zespołów: Janik&Szymula DUO i Do Not Ask, oraz gwiazdy wieczoru Filharmonii Futura “Rock of Poland”. Emocjonujący dzień zakończyła zabawa taneczna z DJ Netto.

Patronat honorowy nad imprezą objął Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, oraz Wójt Gminy Szczurowa Zbigniew Moskal. W strzeleckim pikniku wzięli udział: I Wicewojewoda Małopolski Ryszard Pagacz, oraz Radna Województwa Małopolskiego Anna Mikosz.

Podczas całego wydarzenia, na uczestników czekała bogata oferta gastronomiczna.

Piknik Lotniczy organizowany przez Gminę Szczurową oraz Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej.

Kalendarium wydarzeń
25 - 26 maj 2024

Przegląd Zespołów Folklorystycznych “Krakowski Wianek”

GCKCiS Szczurowa
01 cze 2024

Gminny Dzień Dziecka

Szczurowa
03 cze 2024

Dzień Dziecka – PSP Wola Przemykowska

Wola Przemykowska
Nie odnaleziono wydarzeń!
Skip to content