Wyniki konkursu fotograficznego „Barwy Jesieni w obiektywie”

Znamy wyniki konkursu fotograficznego konkursu fotograficznego p.n. „Barwy Jesieni w obiektywie” zorganizowanego przez Wójta Gminy Szczurowa Pana Zbigniewa Moskala oraz Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej.
W konkursie udział wzięło 39 prac. Podczas oceny prac konkursowych komisja brała pod uwagę: zgodność pracy z tematyką konkursu, oryginalność i kreatywność w ujęciu tematu, walory artystyczne fotografii.

Spośród autorów nadesłanych zdjęć członkowie Komisji wyłonili zwycięzców i postanowili przyznać nagrody:

Zdjęcie pt.”Odbicie piękna” – wykonane przez Tobiasza Cierniaka

Zdjęcie pt.”Złota polska jesień” – wykonane przez Oskara Krupę

2 Oskar Krupa

Zdjęcie pt.”Złocisty dąb” – wykonane przez Karola Bratko

3 Karol Bratko

Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie wręczenia nagród.
Gratulujemy! 🙂

GCKCziS Szczurowa

05 kwi 2024

Wieczór dla Jana Pawła II