Przejdź do treści
s1
s2
s3
s7
s8
s9
previous arrow
next arrow
Posłuchaj tego artykułu

WAŻNY KOMUNIKAT!!!

W związku z decyzją sztabu kryzysowego z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o czasowym zamknięciu od 12 marca 2020 r. instytucji kultury, filharmonii, oper, operetek, teatrów, muzeów, kin, domów kultury, bibliotek, galerii sztuki oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego, informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna w Szczurowej, wraz z filiami, od 12 marca br. będą nieczynne dla czytelników.

Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej informuje również o odwołaniu zaplanowanych wydarzeń kulturalnych, w tym zajęć z dziećmi „Fabryka Kreatywności”, zajęć z młodzieżą „Nippon-koku w szczurowskim GOKu”, prób Orkiestry Dętej Szczurowa i Uście Solne, spotkań i prób zespołów folklorystycznych i ludowych oraz jakichkolwiek innych spotkań.

Decyzja obowiązuje do odwołania.

W załączeniu zarządzenie nr 3/2020 Dyrektora Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej w sprawie zawieszenia organizacji wydarzeń kulturalnych w Gminnym Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej.

Kalendarium wydarzeń
20 lip 2024

Piknik Rodzinny w Niedzieliskach

Boisko sportowe w Niedzieliskach
21 lip 2024

Turniej Wsi o Puchar Wójta

Boisko sportowe w Niedzieliskach
Nie odnaleziono wydarzeń!
Skip to content