Wakacje z Gminną Biblioteka Publiczną w Szczurowej!

Od 5 lipca 2022r. Biblioteka w Szczurowej organizuje zajęcia wakacyjne dla dzieci z terenu Gminy Szczurowa. Podczas zajęć dzieci malowały, wcześniej wykonane z gipsu flakony na kwiaty, wykonywały figurki zwierząt z plasteliny, brały udział w konkursach: plastycznym i układania puzzli, malowały portret przyjaciele oraz brały udział w licznych zgadywankach i łamigłówkach rozwijających spostrzegawczość i logiczne myślenie. Na każdych zajęciach dzieci zapoznawały się z literaturą, skierowaną do ich grupy wiekowej oraz brały udział w pogadance na temat wcześniej przeczytanej lektury.
28 lipca 2022r. planowana jest wycieczka do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku. W programie wycieczki film dla dzieci, zwiedzanie biblioteki oraz wizyta w McDonald’s.

Decyduje kolejność zgłoszenia, ilość miejsc ograniczona. Zapisy są zbierane we wszystkich filiach bibliotecznych na terenie Gminy Szczurowa oraz w GBP w Szczurowej Tel. 14 671 44 46 w godzinach pracy biblioteki.
Zapraszamy do galerii zdjęć z wakacyjnych zajęć !

GBP w Szczurowej Teresa Klamka