Uczniów kl. 0 spotkanie z Biblioteką!

Uczniowie klasy 0 z Zespołu Szkół w Szczurowej, w dniu 30 marca 2023r. odwiedzili Gminną Bibliotekę Publiczną w Szczurowej. Podczas dwugodzinnego Spotkania zapoznali się z ofertą biblioteki tj. oferowanymi książkami z literatury dziecięcej, młodzieżowej, dla dorosłych, beletrystyką oraz księgozbiorem podręcznym. Uczniowie dowiedzieli się jak zapisać się do biblioteki, zwiedzili pomieszczenia Biblioteki oraz pozostałej części Dworu Kępińskich, gdzie od roku 2007 Biblioteka ma swoją siedzibę. W drugiej części Spotkania malowali pisanki oraz postacie z bajek Disneya, którego w roku bieżącym obchodzimy 100-rocznicę powstania. Następnie dzieci chętnie wzięły udział w zabawach ruchowych połączonych z konkursami i zgadywankami, mającymi na celu rozwijanie spostrzegawczości, logicznego myślenia i kojarzenia.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Źródło: Teresa Klamka – GBP w Szczurowej

17 lip 2024