Trzecia odsłona „Wieczoru Patriotycznego” za nami

W dniu 21 listopada 2023r. po raz kolejny wybrzmiały pieśni patriotyczne w dziewiętnastowiecznym Dworze Kępińskich. Na tegoroczne spotkanie Gminna Biblioteka Publiczna w Szczurowej zaprosiła Kluby Seniora z ternu Gminy Szczurowa oraz chór „Dzieci z Dworu”, prowadzony przez Panią Zuzannę Kuliszewską, a swoją obecnością uroczystość uświetniła Pani Halina Święch- Zastępca Wójta Gminy Szczurowa.
Spotkanie było poświęcone 105 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę, podczas którego rozbrzmiewał śpiew pieśni patriotycznych i legionowych o tematyce niepodległościowej. Opracowanie muzyczne przygotował Pan Zygmunt Przepiórka. Na zakończenie zaproszono wszystkich gości do zwiedzenia pięknej Biblioteki i pozostałych pomieszczeń dworskich oraz na miłe rozmowy przy filiżance kawy.
Wszyscy uczestnicy Spotkania zapowiedzieli się na „kolejne śpiewanie” podczas Wieczoru Patriotycznego w następnych edycjach.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

03 cze 2024

Dzień Dziecka – PSP Wola Przemykowska