Święto Pluszowego Misia w Bibliotece w Szczurowej!

Przedszkolaki z Komunalnego Przedszkola w Szczurowej przyłączyły się do świętowania Dnia Pluszowego Misia, bez którego większość małych i dużych dzieci nie wyobraża sobie życia. 25 listopad to dzień, w którym swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel dzieci i dorosłych Pluszowy Miś. W dzisiejszych czasach  jest on partnerem w pracy strażaka, lekarza, policjanta, gdzie pomaga dzieciom w trudnych sytuacjach życiowych. Jest on powiernikiem sekretów ale i towarzyszem beztroskiej zabawy. Właśnie w tym dniu przedszkolaki odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną w Szczurowej, poznały Misia Kazia – maskotkę biblioteki i miło spędziły czas słuchając czytanych opowiadań o misiach, rysując misie,  bawiąc się i śpiewając. Na zakończenie otrzymały słodycze i wręczyły podziękowanie pracownikom biblioteki za miłą współpracę.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Teresa Klamka – GBP w Szczurowej