Święta tuż, tuż - także w Bibliotece w Woli Przemykowskiej

Miesiąc grudzień to radosny okres oczekiwania na święta Bożego Narodzenia- szczególnie lubiany przez dzieci. To czas przygotowań, do których należy m.in. własnoręczne wykonanie ozdób choinkowych.
W bibliotece w Woli Przemykowskiej również zagościł świąteczny nastrój pełen zapachów świerku i pierniczków. Wspólne utworzenie kolorowego łańcucha oraz bombek na naszą małą choineczkę biblioteczną dostarczyło dzieciom wiele radości. Dzieci wykonały także stroik z żywego świerku, jak również ozdobę w naczyniu szklanym.
Mniejsi i więksi czytelnicy wysłuchali także jednej z opowieści Ewy Stadtmuller-“Ratuj, święty Mikołaju”.
Ten magiczny czas przygotowań ozdób umilały nam piosenki: “Choinko, piękna jak las”, “Nie miały aniołki”, “Zima, zima, zima”, “Choinko zielona” oraz słodkości.

Filia GBP w Woli Przemykowskiej

03 cze 2024