Przejdź do treści
s1
s2
s3
s7
s8
s9
previous arrow
next arrow
Posłuchaj tego artykułu

Spotkanie autorskie z Wojciechem Cesarzem

mkdnis logo_finał

„Dofinansowano  ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

10 września w sali Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej odbyło się spotkanie autorskie  z Panem Wojciechem Cesarzem, autorem literatury dziecięcej i dla dorosłych. Wspólnie z Katarzyną Terechowicz pisze książki dla dzieci. Ich książka Pamiętnik grzecznego psa zdobyła nagrodę w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren, była nominowana do Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego i umeszczono ją na Złotej Liście Fundacji ABCXXI-Cała Polska czyta dzieciom. Ponad to artysta grafik, dyrektor kreatywny i artystyczny w agencji reklamowej. Dyrektor artystyczny wielu tygodników i miesięczników. Zwolennik ekologii.
Podczas Spotkania autorskiego opowiedział o swoich książkach, zainteresowaniach oraz przedstawił prezentację multimedialną z ulubionymi psami, „bohaterami” swoich książek.

Spotkanie przygotowane zostało  w ramach zadania pt..: „Przez zabawę do poznania książki-prowadzenie zajęć czytelniczo manualnych dla dzieci i młodzieży” dofinansowane przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Koordynator zadania
Teresa Klamka

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze Spotkania oraz wypożyczenia literatury autorstwa Pana Wojciecha Ceszrza ze zbiorów GBP w Szczurowej.

Kalendarium wydarzeń
25 - 26 maj 2024

Przegląd Zespołów Folklorystycznych “Krakowski Wianek”

GCKCiS Szczurowa
01 cze 2024

Gminny Dzień Dziecka

Szczurowa
03 cze 2024

Dzień Dziecka – PSP Wola Przemykowska

Wola Przemykowska
Nie odnaleziono wydarzeń!
Skip to content