Spotkanie autorskie z Magdaleną Wala

„Dofinansowano  ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

W sali Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej we wtorkowe popołudnie 20 lipca zorganizowane zostało spotkanie autorskie z Magdaleną Wala.
W ramach realizowanego zadania: Książką połączeni – promocja czytelnictwa w Gminie Szczurowa – dofinansowane w  programie Promocja Czytelnictwa przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Magdalena Wala to Mysłowiczanka, nauczycielka historii w szkole podstawowej, podróżniczka oraz autorka wielu książek obyczajowych, które w większości zawierają motywy historyczne.  W wolnych chwilach sporo czyta oraz podróżuje szukając inspiracji do kolejnych powieści. Podczas spotkania autorka opowiadała o swoich książkach, ich tematyce, bohaterach, a także o swoich pasjach i zainteresowaniach oraz planach związanych z wydaniem nowej powieści.

koordynator zadania
Gadowska Sylwia