Spotkanie autorskie z Edytą Świętek

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

17 sierpnia w sali Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej odbyło się spotkanie autorskie  z Panią Edytą Świętek znaną, lubianą i bardzo poczytną wśród  czytelników naszych bibliotek autorką powieści    społeczno-obyczajowych, w których dobry humor przeplata się z ogromem emocji. Autorka w swoich książkach bawi i wzrusza czytelników do łez. Jak sama  mówi: inspirację do pisania powieści znajduje wszędzie: w drobiazgach dnia codziennego, twarzach ludzi, których mija na krakowskich chodnikach, w krótkim dialogu zasłyszanym podczas jazdy tramwajem. Z urywków ulicznych wspomnień tworzy świat wyobrażeń, który ożywia na kartkach swoich powieści.  Podczas  spotkania autorka  opowiadała  o swoich książkach, pasjach, zainteresowaniach odpowiadała także na szereg pytań nadesłanych i zadanych przez czytelników.

Spotkanie przygotowane zostało  w ramach zadania ,,Książką połączeni – promocja czytelnictwa w Gminie Szczurowa”,  dofinansowane przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć  i filmu z spotkania.

Koordynator zadania
Gadowska Sylwia