Spotkanie autorskie dla dzieci z Edytą Zarębską

logo ministerstwo kultury

,,Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.

Realizacja projektu ,,Raz, dwa, trzy…-czytam JA, czytasz TY” – spotkanie autorskie dla dzieci z Edytą Zarębską

Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej serdecznie zaprasza najmłodszych czytelników naszych Bibliotek do obejrzenia spotkania literacko-muzycznego pt.” Śpiewająca Biblioteka”. Gościem naszym będzie Pani Edyta Zarębska bajkopisarka i ilustratorka książek dla dzieci, laureatka konkursu literackiego im. Astrid Lindgren i pan Robert Zarębski.
W trakcie spotkania autorka opowie nam o swoich pasjach, dziecięcych marzeniach i przygodach, które stały się dla niej inspiracją do pisania książek dla najmłodszych, zaprezentuje nam także etapy powstawania ilustracji do książki. W spotkanie włączy się Pan Robert, który przeczyta dla najmłodszych czytelników bajki, będzie zadawał zagadki oraz zaprosi nas do wspólnego śpiewu przy akompaniamencie akordeonu piosenki: ,,Mądra rzeka”.

Spotkanie opiera się na budowaniu więzi z biblioteką poprzez opowieść, czytanie, rysowanie i wspólny śpiew. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do odwiedzania naszych Bibliotek i korzystania z księgozbioru.

Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i udostępnianie zabronione.

Koordynator projektu Gadowska Sylwia
08 Mar 2021