Spektakl w wykonaniu Teatru Lalek Pinokio ,, Kłamstwa Kozy’’.

logo ministerstwo kultury

,,Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.

Spektakl ,,Kłamstwa Kozy” wystawiony przez Objazdowy Teatr Lalek Pinokio to kolejny etap realizacji zadania ,,Raz, dwa, trzy…- czytam JA, czytasz TY”, który ,,Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzący z Funduszu Promocji Kultury”. Przedstawienie zostało wzbogacone o piękną, ręcznie malowaną scenografię i kukiełki, które wprowadzają nas w przepiękny świat bajek. Świat który uczy, bawi i ciekawi. Pamiętajmy, że to książka porządkuje świat dziecka, a dzięki bajkowym bohaterom łatwiej zrozumieć codzienne sprawy.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wspólnego obejrzenia z dziećmi przygotowanego spektaklu. Zapraszamy także do odwiedzania naszych Bibliotek, które są prawdziwą skarbnicą literatury dziecięcej.

30 lip 2022

Strażacki Turniej Siatkówki