Spektakl w wykonaniu Teatru Edukacji i Profilaktyki ,,Maska” ,,Opowieści z teczki profesora Książeczki”

logo ministerstwo kultury

,,Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.

Przed Państwem kolejny spektakl, który przygotowany został przez teatr Edukacji i Profilaktyki ,,Maska” w ramach realizacji zadania ,,Raz, dwa, trzy…- czytam JA, czytasz TY”, który ,,Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzący z Funduszu Promocji Kultury”.

Przedstawienie to opowieść o tym jak wielką moc ma wyobraźnia, którą kształtujemy i rozwijamy właśnie dzięki czytaniu książek. Słowo pisane obecne jest na każdym etapie naszego życia to z bohaterami bajek, baśni i opowiadań przeżywamy niejedną przygodę. Poznany w przedstawieniu profesor Książeczka zabierze nas w przepiękny świat bajek spotkamy Czerwonego Kapturka, Kopciuszka, Misia Chrapcia i skrzata Psikusa.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wspólnego obejrzenia spektaklu i odwiedzin Bibliotek działających na terenie Gminy Szczurowa.

Wszelkie prawa zastrzeżone!
Kopiowanie, powielanie i udostępnianie zabronione.

Koordynator projektu Gadowska Sylwia

30 lip 2022