Przedszkolaki z wizytą w Gminnej Bibliotece Publicznej w Szczurowej!

W dniu 12 kwietnia 2022r. oddział przedszkolny ze Szczurowej odwiedził Gminną Bibliotekę Publiczną w Szczurowej. Celem wizyty było świętowanie Międzynarodowego Dnia Książki Dla Dzieci oraz zapoznanie się milusińskich z działalnością biblioteki i księgozbiorem. Podczas spotkania czytano literaturę dziecięcą, bawiono się w zabawy słowne i ruchowe oraz wykonano pisanki i inne ozdoby nawiązujące do Świąt Wielkanocnych i wiosny. Na zakończenie spotkania, każdy uczestnik otrzymał słodycze. Na pożegnanie dzieci podziękowały, zaśpiewały piosenki o wiośnie i zapowiedziały się z kolejnymi wizytami w Gminnej Bibliotece Publicznej w Szczurowej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedszkolaków i uczniów klas szkół podstawowych z terenu Gminy Szczurowa na spotkania tematyczne i lekcje biblioteczne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Szczurowej po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu.

GBP w Szczurowej