Przedszkolaki poznają Bibliotekę w Szczurowej!

W dniu 6 maja  2022r. Gminna Biblioteka Publiczna w Szczurowej gościła w swoich progach 5-cio i 6-cio latków z Komunalnego Publicznego Przedszkola w Szczurowej. Grupa 23 starszaków wzięła udział w lekcji bibliotecznej, podczas której milusińscy poznali księgozbiór, zasady wypożyczania książek oraz inne formy pracy Gminnej Biblioteki Publicznej  w Szczurowej. Dzieci wykonały prace plastyczne, nawiązujące do budzącej się do życia przyrody, przy użyciu różnych technik plastycznych. Następnie słuchały bajek, chętnie brały udział w pogadance na temat przeczytanych tekstów, morałów z nich wynikających oraz zachowania bohaterów lektur. Kolejnym punktem dwugodzinnego spotkania była interaktywna zabawa, śpiewanie piosenek oraz wspólna fotografia na zakończenie. Dzieci otrzymały słodycze, podziękowały za spotkanie i zapowiedziały sięz kolejnymi wizytami.

Teresa Klamka -GBP w Szczurowej

05 kwi 2024

Wieczór dla Jana Pawła II

06 kwi 2024