Najpiękniejsze kolędy wybrzmiały w Dworze Kępińskich!

W dniu 26 stycznia 2023r. odbyło się wspólne śpiewanie najpiękniejszych kolęd i pastorałek. Uczestnikami Spotkania byli członkowie wszystkich Klubów Seniora z terenu Gminy Szczurowa, każda miejscowość miała swoich przedstawicieli. Opracowanie muzyczne na fortepian i akordeon zostało przygotowane przez Panów Krzysztofa i Zygmunta Przepiórka. Wspólne spotkanie seniorów przyczyniło się do większej integracji oraz planowania kolejnych spotkań i okazji do wspólnego śpiewu. Serdeczne podziękowania składam na ręce Pana Zbigniewa Moskala-Wójta Gminy Szczurowa oraz Pani Bogusławy Daniel-Zieja –Dyrektora Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej za pomoc i wsparcie, tak pięknej tradycji śpiewu kolęd.

Zapraszamy do foto-relacji ze wspólnego śpiewu.

Teresa Klamka –Gminna Biblioteka Publiczna w Szczurowej

05 kwi 2024

Wieczór dla Jana Pawła II

06 kwi 2024