previous arrow
next arrow
Posłuchaj tego artykułu

23. Memoriał Pamięci Krzysztofa Habury oraz obchody 30-lecia Klubu LKS Rylovia

W sobotę, 27 lipca odbył się 23. Memoriał Pamięci Krzysztofa Habury, który w tym roku został połączony z obchodami 30-lecia Klubu LKS Rylovia. Na uroczystości serdecznie powitano działaczy, trenerów, zaproszonych gości oraz zawodników. W memoriale wzięły udział drużyny: LKS Rylovia I, LKS Rylovia II oraz zawodnicy, którzy w przeszłości reprezentowali barwy klubowe.

Podczas części oficjalnej podziękowano wszystkim, którzy przez lata przyczynili się do rozwoju klubu. Podziękowano również tym, którzy wspierają klub w każdych chwilach, zarówno dobrych, jak i trudnych.

Następnie rozegrano turniej piłki nożnej, w którym mecze trwały 2x25minut z 5-minutową przerwą. Nad przebiegiem turnieju czuwali sędziowie podokręgu Brzesko. Kolejność rozegranych meczów była następująca:
Rylovia – Rylovia (zawodnicy, którzy reprezentowali barwy klubowe)
Zwycięzca 1 meczu – Rylovia II
Przegrany 1 meczu – Rylovia II

Po zakończonych rozgrywkach wręczono pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody za udział w 23. Memoriale Krzysztofa Habury.