Kolejna lekcja biblioteczna w GBP w Szczurowej

21 października 2022r. uczniowie 6 klasy Szkoły Podstawowej w Szczurowej wzięli udział w lekcji bibliotecznej. Młodzież szkolna zapoznała się z zasadami zapisania się do biblioteki,  korzystania ze zbiorów bibliotecznych, poszczególnymi działami biblioteki, wielkością i różnorodnością księgozbioru.
Podobna lekcja biblioteczna miała miejsce we wrześniu z udziałem młodzieży  kl. 8. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z obu spotkań.
Serdecznie zapraszamy kolejne klasy do odwiedzenia Gminnej  Biblioteki Publicznej w Szczurowej oraz Filii w Dołędze, Uściu Solnym, Woli Przemykowskiej oraz Zaborowie.

Źródło GBP w Szczurowej – Teresa Klamka

05 kwi 2024

Wieczór dla Jana Pawła II

06 kwi 2024