Dzień Kobiet w Gminie Szczurowa

Tradycyjnie już od kilku lat w Gminie Szczurowa Dzień Kobiet świętuje się bardzo uroczyście. W tym roku został on połączony z przypadającym na 10 marca – Dniem Mężczyzny.

Tegoroczne obchody były wyjątkowe, ponieważ trwały aż dwa dni.

Pierwszego dnia – 9 marca – wszystkie kobiety zaproszono na nietuzinkowy Dzień Kobiet, podczas którego ze swoimi usługami i produktami zaprezentowali się wystawcy. W sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury Panie mogły skorzystać z bezpłatnych zabiegów i badań, a także wysłuchać profilaktycznych prelekcji.

10 marca przygotowano wieczór damsko-męski. O muzyczny akcent tego dnia zadbał zespół Beauty-Plate, który poprowadził uczestników klimatami złotych polskich przebojów. Widzowie przyjęli zespół gromkimi brawami. Tego wieczoru nie zabrakło słów wdzięczności, podziękowań, uśmiechów i serdeczności. Zbigniew Moskal – Wójt Gminy Szczurowa każdej obecnej na sali kobiecie wręczył tulipana, a na wszystkich obecnych czekał słodki poczęstunek.

Dziękujemy za obecność wszystkim gościom i mieszkańcom.