Dzień Babci i Dziadka w Pojawiu

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo radosnym i szczęśliwym, dla nich mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją, a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste spotkanie w Domu Ludowym w Pojawiu. Podczas uroczystości dzieci i młodzież, z wielkim zaangażowaniem, odegrały przygotowany przez Panią Marię Japa i Pana Stanisława Gurgula, specjalnie na tą okazję, występ artystyczny ze śpiewem, tańcem oraz oczywiście złożyły przepiękne życzenia.
Życzenia złożył również Pan Zbigniew Moskal – Wójt Gminy Szczurowa, oraz Sołtys wsi – Pan Władysław Mądrzyk.

Pracownicy Gminnego Centrum Kultury, również dołączają się do składanych życzeń i dziękują wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i organizację dzisiejszej uroczystości. Bardzo serdecznie dziękujemy opiekunom zespołu ludowego – P. Marii Japie, oraz P. Stanisławowi Gurgulowi, Panu sołtysowi – Władysławowi Mądrzykowi, oraz Paniom z Kgw Pojawianki, na czele z przewodniczącą – Panią Jadwigą Bratko.

GCKCziS Szczurowa

05 kwi 2024

Wieczór dla Jana Pawła II

06 kwi 2024