Przejdź do treści
s1
s2
s3
s7
s8
s9
previous arrow
next arrow
Posłuchaj tego artykułu

Charytatywna Gala Boksu - BOXING NIGHT PEŁNA MOC w Szczurowej

19 walk, licytacje, muzyka na żywo i długo wyczekiwany pojedynek wieczoru – Mariusz Wach kontra Piotr BuBu Ćwik – tak wyglądała charytatywna Gala BOXING NIGHT – Pełna Moc w Szczurowej. W ringu stanęły zarówno młode talenty, jak i również doświadczeni zawodnicy.

Podczas wydarzenia zorganizowanego przez Fundację “Pełna Moc” odbyło się w sumie 19 emocjonujących pojedynków. Walkom towarzyszyły także występy artystyczne, a na scenie pojawili się: Tomasz ,,HAJA” Dawid & Magdalena Pal, Bosski Roman FIRMA, Beauty Plate, Arkadiusz Górski Explozja & Seweryn Ramatowski #LoveStory, Krzysztof #HAZAR Kiwior. Oprócz tego wystąpiły: JumpUp Event, oraz Martyna Gwizdała. O całą oprawę muzyczną zadbał natomiast DJ Adi.

Mimo że w ringu stanęli również amatorzy to widowisko, było na wysokim poziomie i nie zabrakło potu, oraz emocji. Zawodnicy pokazali dobre umiejętności, kondycję i serce do walki. Wiele z pojedynków zakończyło się remisem. Co ważne, debiutantów gale takie jak sobotnia często są trampoliną do dalszej kariery.

Między walkami odbywały się licytacje, podczas których licytowana była m.in. rękawica z autografem Alexandr Usyk, czapeczka z autografem Mateusz Rębecki, czapeczka z autografem IIia Topuria, książka z autografem Joanny Jędrzejczyk, rękawica z autografem Mariusz Wach, rękodzieła od ANONIMOWEGO DARCZYŃCY, voucher o Wartości 500 zł. do restauracji Fenix, 2 vouchery o wartości 150 zł do restauracji Smok Restauracja Orientalna oraz voucher o wartości 1000 zł na usługi od firmy Alu4U. Zebrane fundusze zostaną przeznaczane na pokrycie leczenia dla Pani Katarzyny Kogut oraz podopiecznych Fundacja „Pełna Moc”.

Kalendarium wydarzeń
23 cze 2024

STRAŻMAGEDON – biegamy i pomagamy

Szczurowa
Nie odnaleziono wydarzeń!
Skip to content