Przejdź do treści
s1
s2
s3
s7
s8
s9
previous arrow
next arrow
Wysłuchaj artykułu

Charytatywna Gala Boksu - BOXING NIGHT PEŁNA MOC w Szczurowej

19 walk, licytacje, muzyka na żywo i długo wyczekiwany pojedynek wieczoru – Mariusz Wach kontra Piotr BuBu Ćwik – tak wyglądała charytatywna Gala BOXING NIGHT – Pełna Moc w Szczurowej. W ringu stanęły zarówno młode talenty, jak i również doświadczeni zawodnicy.

Podczas wydarzenia zorganizowanego przez Fundację “Pełna Moc” odbyło się w sumie 19 emocjonujących pojedynków. Walkom towarzyszyły także występy artystyczne, a na scenie pojawili się: Tomasz ,,HAJA” Dawid & Magdalena Pal, Bosski Roman FIRMA, Beauty Plate, Arkadiusz Górski Explozja & Seweryn Ramatowski #LoveStory, Krzysztof #HAZAR Kiwior. Oprócz tego wystąpiły: JumpUp Event, oraz Martyna Gwizdała. O całą oprawę muzyczną zadbał natomiast DJ Adi.

Mimo że w ringu stanęli również amatorzy to widowisko, było na wysokim poziomie i nie zabrakło potu, oraz emocji. Zawodnicy pokazali dobre umiejętności, kondycję i serce do walki. Wiele z pojedynków zakończyło się remisem. Co ważne, debiutantów gale takie jak sobotnia często są trampoliną do dalszej kariery.

Między walkami odbywały się licytacje, podczas których licytowana była m.in. rękawica z autografem Alexandr Usyk, czapeczka z autografem Mateusz Rębecki, czapeczka z autografem IIia Topuria, książka z autografem Joanny Jędrzejczyk, rękawica z autografem Mariusz Wach, rękodzieła od ANONIMOWEGO DARCZYŃCY, voucher o Wartości 500 zł. do restauracji Fenix, 2 vouchery o wartości 150 zł do restauracji Smok Restauracja Orientalna oraz voucher o wartości 1000 zł na usługi od firmy Alu4U. Zebrane fundusze zostaną przeznaczane na pokrycie leczenia dla Pani Katarzyny Kogut oraz podopiecznych Fundacja „Pełna Moc”.

Kalendarium wydarzeń
29 wrz 2023

Seans Filmowy dla małych i dużych

Sala widowiskowa GCKCziS w Szczurowej
11 lis 2023

11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości

Szczurowa
Nie odnaleziono wydarzeń!
Skip to content