Akcja Uszyj Maseczke - działamy! działamy!

Wyprane, wyprasowane oraz zapakowane w foliowe worki maseczki przekazaliśmy dzisiaj ratownikom medycznym stacjonującym w oddziale w Szczurowej, kolejna paczka z maseczkami trafiła do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej – w sumie udało nam się dzisiaj dostarczyć ponad 100 sztuk masek. Kolejne 200 sztuk jakie posiadamy właśnie przygotowujemy do przekazania.

Do akcji Uszyj Maseczke włączyło się 4 kolejne osoby – Sołtys Strzelec Wielkich Pani Zofia Solak wraz z Paniami Aleksandrą Cierniak, Haliną Oleksy oraz Anną Zając, serdecznie dziękujemy! Szacujemy, że dzięki ich pomocy uda nam się wyprodukować kolejne 400 sztuk maseczek w ciągu kilku, następnych dni.

Pragniemy również podziękować Panu Zbigniewowi Moskalowi – Wójtowi Gminy Szczurowa za wsparcie całej akcji i przekazywanie na bieżąco materiałów potrzebnych do uszycia masek, dziękujemy!

Gorąco zachęcamy wszystkich
do dołączenia do Uszyj Maseczke!

#Uszyj Maseczke #RazemMożemyWięcej #Gmina Szczurowa

Źródło /GCKCiS Szczurowa/

05 kwi 2024

Wieczór dla Jana Pawła II