Przejdź do treści
s1
s2
s3
s7
s8
s9
previous arrow
next arrow
Posłuchaj tego artykułu

Akcja charytatywna z wielkim sukcesem

“Dwa dni temu z wielkim sukcesem udało nam się przeprowadzić naszą, pierwszą akcję charytatywną! Zbieraliśmy pieniądze dla chorego na nowotwór  Mateusza Waśniowskiego, który jest mieszkańcem Strzelec Wielkich – miejscowości w gminie Szczurowa.  Pragniemy  raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy wsparli „Ciacho dla Matusza” i byli z nami 21 marca. Dziękujemy zarówno osobom zaangażowanym bezpośrednio w przygotowanie akcji jak i wszystkim darczyńcom.

Szczególne podziękowania składamy pomysłodawcom oraz organizatorom całego wydarzenia;
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Strzelcach Wielkich Pani Dorocie Jaszczowskiej oraz Radzie Rodziców którzy jako pierwsi wyszli z pomysłem aby objąć opieką Mateusza.
Wójtowi Gminy Szczurowa Zbigniewowi Moskalowi za udzielone wsparcie merytoryczne oraz materialne, a także za pomoc w przeprowadzeniu akcji.
Lokalnym Kołom Gospodyń Wiejskich, a także wszystkim organizacjom i osobom prywatnym, które piekły ciasta, ciasteczka i inne słodkości bez których kiermasz by się nie odbył oraz
Gminnemu Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej za koordynowanie działań związanych z przygotowaniem kiermaszu.

Dziękujemy również Proboszczom Parafii, dzięki życzliwości, których mogliśmy stać ze stoiskami pod Kościołami, a którzy podczas ogłoszeń parafialnych zapraszali do udziału w „Ciachu dla Mateusza”.”

Fundacja “Pełna Moc”

 

Kalendarium wydarzeń
23 cze 2024

STRAŻMAGEDON – biegamy i pomagamy

Szczurowa
Nie odnaleziono wydarzeń!
Skip to content