WAŻNY KOMUNIKAT!!!

W związku z decyzją sztabu kryzysowego z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o czasowym zamknięciu od 12 marca 2020 r. instytucji kultury, filharmonii, oper, operetek, teatrów, muzeów, kin, domów kultury, bibliotek, galerii sztuki oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego, informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna w Szczurowej, wraz z filiami, od 12 marca br. będą nieczynne dla czytelników.

Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej informuje również o odwołaniu zaplanowanych wydarzeń kulturalnych, w tym zajęć z dziećmi „Fabryka Kreatywności”, zajęć z młodzieżą „Nippon-koku w szczurowskim GOKu”, prób Orkiestry Dętej Szczurowa i Uście Solne, spotkań i prób zespołów folklorystycznych i ludowych oraz jakichkolwiek innych spotkań.

Decyzja obowiązuje do odwołania.

W załączeniu zarządzenie nr 3/2020 Dyrektora Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej w sprawie zawieszenia organizacji wydarzeń kulturalnych w Gminnym Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej.