Koncert Świąteczno-Noworoczny „Tam, gdzie rodzi się spokój”
W świecie pełnym pośpiechu i hałasu pragniemy zaprosić Państwa do miejsca wyjątkowego — tam, gdzie rodzi się spokój.
Dnia 31 stycznia 2026 roku w kościele w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Strzelcach Wielkich odbędzie się Koncert Świąteczno-Noworoczny, który będzie muzycznym przedłużeniem atmosfery Bożego Narodzenia i refleksyjnym wejściem w Nowy Rok.
Podczas koncertu zabrzmią najpiękniejsze kolędy i pieśni świąteczne, zarówno te dobrze znane i bliskie sercu, jak i utwory w nowych, poruszających aranżacjach. Całość wykona zespół muzyczny w rozbudowanym składzie z udziałem sekcji smyczków, a wyjątkową oprawę zapewnią trzej soliści, których głosy poprowadzą słuchaczy przez czas zadumy, wzruszenia i radości.
„Tam, gdzie rodzi się spokój” to nie tylko koncert – to chwila zatrzymania, wyciszenia i spotkania z tym, co w Świętach najważniejsze: bliskością, nadzieją i pokojem. To zaproszenie, by choć na moment odłożyć codzienne troski i pozwolić, aby muzyka stała się przestrzenią wewnętrznego pokoju.
Serdecznie zapraszamy wszystkich – rodziny, seniorów, młodszych i starszych – do wspólnego przeżycia tego wyjątkowego wieczoru.






