WAŻNA INFORMACJA !

Szanowni Państwo,

W związku z epidemią koronawirusa podjęliśmy decyzję o zmianach w kalendarzu wydarzeń kulturalnych zaplanowanych na rok 2020. Tym samym Regionalny Przegląd Zespołów Folklorystycznych, Kapel Ludowych, Grup Śpiewaczych i Śpiewaków Ludowych im. Jędrzeja Cierniaka zaplanowany na 15-17 maja oraz VIII Piknik Lotniczy zaplanowany na 5 lipca zostają odwołane (pozostałe wydarzenia, które miały odbyć się w maju, czerwcu oraz lipcu również zostają odwołane). W obliczu wyzwań i zagrożeń z jakimi aktualnie i w najbliższej przyszłości będziemy musieli się mierzyć, priorytetem jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców. Głęboko wierzymy, że ten trudny dla nas wszystkich czas wkrótce się skończy i ponownie będziemy mogli się spotykać aby wspólnie świętować. Będziemy informować Państwa na bieżąco o alternatywnych sposobach na spotkania z kulturą – w chwili obecnej pracujemy nad nowym, dostosowanym do obecnej rzeczywistości kalendarzem.

Źródło /GCKCiS Szczurowa/