Zakończenie wakacji w bibliotece w Uściu Solnym

Wakacje w bibliotece dobiegły końca. Przez kilka tygodni dzieci spotykały się we wtorki i środy, by rozwijać swoje zainteresowania, ale też bawić się i spędzać razem czas.:) Głównym celem zajęć było obcowanie z książką jako narzędziem rozrywki i edukacji. W czasie zajęć literackich dzieci poznały bohaterów bajek, legend i powieści młodzieżowych. 26 lipca uczestniczyły w spotkaniu z Panem Krzysztofem Dziedzicem autorem “Nowych legend oleśnickich” Nie zabrakło również zajęć plastycznych. Dzieci malowały kamienie, lepiły z plasteliny, wycinały, malowały na folii. Ponieważ zajęcia odbywały się w plenerze uczyły się grać w klasy, rysowały kredą, grały w Twistera, kalambury, bawiły się bańkami mydlanymi. Na nudę nie było czasu.

01 wrz 2024

VII Rajd Rowerowy – 100 kilometrów wolności