ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2015-03-16


Utworzenie pola namiotowego w Dołędze służącego mieszkańcom i turystom odwiedzających naszą gminę Szczurowa

W grudniu 2014r. Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej podpisało umowę z firmą EL-BUD Leszek Wójcik na wykonanie prac związanych z utworzeniem pola namiotowegow Dołędze na działce użyczonej przez Muzeum Okręgowe w Tarnowie  w ramach realizowanego projektu pt. "Utworzenie pola namiotowego w Dołędze dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających gminę"   


Realizacja projektu

 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
Prace w terenie związane z jego zagospodarowaniem i przekształcenie go w pole namiotowe dobiegły końca a polegały na: niwelacji terenu, rozebraniu krawężników, przełożeniu nawierzchni z trylinki, wykonaniu altany gospodarczej - recepcji, wiaty porządkowej w której jest zamontowana instalacja wodno-kanalizacyjna wraz z dostawą i montażem urządzeń, remontem zbiornika na nieczystości i wymianą przyłącza oraz ustawieniu pojemnika na odpady.
 
 
Odbiór projektu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Celem operacji jest stworzenie warunków do rozwoju turystyki i rekreacji na terenie gminy Szczurowa przez zagospodarowanie terenu pod pole namiotowe.


 

 
Realizacja projektu pt."Utworzenie pola namiotowego w Dołędze dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających gminę" została wykonana dzięki dotacji w wysokości 25 000 zł pozyskanej przez Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w ramach „małych projektów”. 
 
 

Źródło /Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej

 
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019